Oflaz Çatı firması® BİZE ULAŞIN (0537) 895 34 02 Whatsapp Hattı 

Oflaz çatı izolasyon hizmetlerimiz; Hızlı Çatı Teslimatı Oflaz Yapı İnşaat çatı izolasyon olarak misyonumuz ve vizyonumuza uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Çatı yapımı ve çatı izolasyonu talepleriniz projeleri çizilerek sizlere olabilecek en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Verdiğimiz hizmeti uygun bir şekilde en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz. Hizmeti ara vermeyen şirketimiz ile çatı izolasyonu için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. En hızlı ve en dayanıklı çatı izolasyonu hizmetini sağlamak için sizi bekliyoruz. Hızlı teslimat yaparken kaliteden ödün vermediğimizi ve çatıların ezanı profesyonel ellerde olacağını belirtmek isteriz. Haydi en kaliteli ve en hızlı çatı izolasyonu için hemen bizimle iletişime geçin, uygun fiyatlarla çatı izolasyonunuzu hemen yapalım.

kiremit-cati-aktarma-ustasi-istanbul-800x600

ÇATI USTASI

Çatı Yapımında Ustanın Önemi Bahsettiğimiz tüm çatı türleri kendine özel hesaplamalar ve proje çizimleri gerektirmektedir. Tüm bunların bir çatı ustası tarafından yapılmaması durumunda masraf gerektiren yeni durumlar ile karşılaşılabilir. Bu yüzden çatı yapımı için mutlaka alanında uzman bir firmadan yardım alınmalıdır.
teras-cati-ustasi-800x600

AHŞAP ÇATI YAPIMI

Çatı uygulama ahaşap çatı yapımı ahşap çatı iskeleti istanbuldan türkiye geneline çatı ahşap çatılar Ahşap çatı tamiri Ahşap Çatı yapımı Uygun çatı izolasyon ahşap çatı yapımı tamiri ustası,Mevcut ahşap çatınız yapılırken yalıtımı yapılmamış, izole edilmemiş olması nedeni ile ısı kaybı sorunları yaşıyorsanız hemen bizi arayın mevcut çatınızı inceleyerek en ekonomik yoldan nasıl yalıtım ve izolasyon yapılır sizlere seçeneklerle sunalım siz karar verin biz uygulayalım. Unutmayın ısı yalıtımı ve izolasyonu yapılmamış çatılar konforsuz evler demek ve cebinizden havaya uçan para demektir.
kiremit-cati-yapimi-fiyati-800x600

KİREMİT ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izolasyon çatı aktarma tamir firması. Kiremit Çatı Aktarma Ustası kiremit çatı yapımı kiremit çatı kaplama kiremit aktarma kiremit döşeme kiremit değişimi kiremit çatılar Kiremit aktarma günümüzde avrupada olduğu gibi türkiye’de kiremit uygulaması yapılmaktadır. KİREMİT AKTARMA Mevcut çatı üstündeki ÇATI KAPATMA örtüsüdür. Yağmur, güneş, kar, şartları belirli bir zaman sonra kiremitin ömrünü azaltmaktadır. ve KİREMİT gizli oluk toz,yaprak,vs. dolmaktadır. bu sorunlarda belilrli bir zaman sonra çatının aktarılmasına neden olmaktadır. Çatı aktarımı. Çatı kiremitleri komple açılır ve temizlenir. Kiremit altı su izolasyonu (mebran) serilir açılan kiremitlerin kırk çürüleri ayıklanır kullanılır kiremitler ipinde dizilir.
istanbul-cati-aktarma-onarimi-tamiri-yapan-usta-10-800x600

PERGOLE ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izolasyon Çatı Örtüsünün sıcak-soğuk-rüzgar etkileriyle küçük hareketleri ( yani bilinen ifadeyle çatı örtüsünün çalışması) Ahşap pergolelerde çatı sistemi birinci sınıf ithal çamdan üretilmiş lambri üzeri shingle olabilmektedir. Aynı zamanda ahşap pergole çatılarında sundurma olarak adlandırdığımız gölgelikleri de kullanabilmekteyiz. Ahşap pergole çatı şekillerinde soltis kumaş kullanabilmektedir. Bu sayede farklı çatı alternatifleri ile farklı kullanım amaçlarına da hizmet verebilmekteyiz.Pergolenizin su izolasyonu çok önemlidir. Sıcak membran yalıtımı, ve üzerine isteğe bağlı olarak şhingle çeşitleri, kiremit çeşitleri zevkinize göre uygulanmaktadır. Su tahliyesi için gizli dere, çörten veya yağmur olukları yapılarak yağmur suyunun sorunsuz tahliyesi sağlanmaktadır.
trampez-sac-cati-800x600

TRAMPES SAC ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izolasyon Trapez çatı özellikle Amerika başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde kullanılmakta olan çatı çeşididir. Ülkemize daha yeni yeni girmeye başlamıştır. Tam 9 katlı özel malzemelerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş ve bunlarla kaplama şeklinde yapılan çatıya verilen isimdir. Bu kaplamanın içerisinde çelik, metal, polyester, astar ve boya gibi malzemeler vardır. Hafiftir ve modern görünüme sahiptir.
ahsap-cati-yapim-ustasi-mi-800x600

ISI VE SU YALITIMI

Uygun çatı izlosyon Isı yalıtımlı teras çatılar için su yalıtım sistemi Teras olarak inşa edilmiş, ısı yalıtımlı teras çatılarda yağmur ve kar sebebiyle yüzeyde birikecek su, uygun tahliye önlemleri alınması halinde dahi döşeme betonundan sızarak yaşam mekanlarında konfor problemlerine sebep olur.Bu tür problemler, teras çatı sebebiyle binanın maruz kalacağı ısı kaybını da önleyecek ısı yalıtım levhalarının da sisteme dahil edildiği ters çatı detayı ile önlenebilir.
istanbul-cati-aktarma-tamir-ustasi-ekibi-2-800x600

SANDVİÇ PANEL ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izlosyon Sandviç Panel yapılarda yalıtım ve izolasyonun tam olarak sağlanabilmesi konusunda özellikle bu konuda yüksek bir performans sergileyecek ürünler tercih edilebilmektedir. Başarılı bir şekilde çatılarda ve yapıların diğer alanlarında yalıtım sağlayacak birçok malzeme üretilmektedir. Bu konuda özellikle panel malzemeler ve çok fazla kullanılmaktadır. Bu malzemelerin içerisinde bulunan dolgu malzemeleri sayesinde başarılı şekilde yalıtım sağlamaları mümkün olabilmektedir. Etkili şekilde kullanım sağlanabilen bu malzemeler günümüzde birçok alanda tercih edilmektedir.
istanbul-profil-cati-ustasi-800x600

DEMİR ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izlosyon misyonumuz Demir çatı yapımı demir çatı ustası demir çatı tamiri demir çatı fiyatları demir çatı modelleri demir çatı yapan firmalar demir profil çatı yapımı. Demir Çatı Modelleri; Demir konstrüksiyon yapılar betonarme yapıların sağlayamadıkları avantajları sunan, taşıyıcı sistemin metal kolon ve taşıyıcılar ile oluşturulmasıyla gerçekleştiren yeni nesil, teknolojik bir yapı sistemidir.
membran-cati-kaplama-ustasi-800x600

MEMBRAN ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izlosyon ÇATI MEMBRAN Su ile temas eden bölgelerin yalıtılması amacıyla kullanılan malzemelere membran adı verilir. Yapılan tüm dış yüzeyi genel olarak su ile temasa girer. Yağmur veya karın sebep olduğu suların binalara zarar verdiği bilinir. Ancak bina yüzeylerine düşen sular ya akarak yada kuruyarak kısa süre sonra binayı terk ederler. Ancak binanın üst kısmında yer alan çatılar için aynı şey söz konusu değildir. Çünkü iyi inşa edilmemiş veya çatı kaplaması iyi yapılmamış binalarda yağmur ve kar suları birikerek ciddi sorunlara sebep olur.yer ve kullanma amacına göre çok sayıda değişik özellikte üretilirler.Su yalıtımı yapılmamış yüzeylerden binaya giren su, çelik elemanlarda yıpranmaya sebep olur ve zamanla binanın ömrünü kısaltacak sonuçlar doğurur.
membran-cati-yapan-usta-800x600

ÇATI İZOLASYON

Uygun çatı izlosyon Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engellemek için bazı işlemler yapmak veya yaptırmak gerekir. Yapılan bu işlemler hem sizin uzun vadede ekonominize katkı sağlarken gelecek nesillere de enerji tasarrufu sağlar. Isınmak için gereğinden fazla enerji sarfetmemiş olursunuz. Binalar temel yalıtımı yapılarak inşaa edilirse zeminden gelen yer altı suları ve yağmur suları binanızı aşındırmaz.
teras-lambiri-uygulamasi-800x600

ÇATI TAVAN LAMBİRİ UYGULAMASI

İstanbuldan türkiyenin her iline çatı tavan lambiri uygulama ustası firması Uygun yapı inşaat çatı tavan bankon teras tavanlarında veya duvarlarında lambiri kullanılmaktadır.Lambiri birbirine geçen ahşap ürünlere verilen genel bir isin olup ortalama 2 santimetre kalınlığında , 8 cm genişliğinde olan ahşap kaplama malzemeleridir.Günümüzde bir çok lambri çeşidi mevcuttur ; dar fitilli,geniş fitilsiz,yalı baskı,balık sırtı ,ekli gibi adlarda ve görünümde lambiriler kullanmaktayız.
singil-cati-800x600

ŞINGIL ÇATI YAPIMI

Şıngıl çatı yapımı şıngıl çatı tamiri şıngıl görünümlü membran çatı yapım ustası Uygun yapı inşaat Shingle çatı kaplama ustası arayanlar? shingle çatı yapımı usta fiyatları, shingle çatı sistemleri, shingle çatı tamiri, shingle çatı malzemesi Avrupa standardına uygun olarak fiberglas donatılı okside bitümden üretilen yeni şhingleler üzeri çeşitli renklerde granüle mineral ile kaplıdır. Ortalama 8-10 kg/m2 ağırlığıyla hafif kaplamalar grubuna giren yeni şıngıllar (shingle), Üzerinde rahatça ve tahribat yapmadan yürünebilen bir malzemedir. Esnektir, çatlamaz, kırılmaz, sıcak-soğuk farklarından etkilenmez.
istanbul-cati-aktarma-onarimi-tamiri-yapan-usta-8-800x600

ATERMİT ONDULİNE ÇATI YAPIMI

Uygun çatı izolasyon eternit çatı sistemi çatıların ana bileşeni eternit HR çatı kaplama levhasıdır. eternit levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar. Onduline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.İstenildiğinde özel oluklu ısı yalıtım levhası monte edilebilir. Hafiftir ve çatınıza minimum değerlerde yük bindirir.
plastik çatı sacı istanbul-cati-aktarma-onarimi-tamiri-yapan-usta-2-800x600

TERAS BALKON KAPATMA

Uygun Çatı izolasyon Balkon Üstü Kaplama Sistemleri: Balkonlar her evin en değerli köşelerinden birisidir. Balkonun daha şık ve konforlu bir hale gelmesi ile birlikte her mevsimde kullanılması da mümkün olmaktadır. Bunun için de balkon ve terasların üstünü kapatmak etkili bir yöntem olmaktadır.
teras-cati-kapatma-800x600

ÇATI OLUK DERE

uygun Çatı izolasyon çatı olukları ve derleri tamir yapım ustası Çatı projesine ve modeline göre, çatının bulunduğu iklime, çatı sistemine göre kullanılacak olan çatı deresi çeşiti ve modeli belirlenir.Çatı oluğu ikiye ayrılır: 1) Asma Oluk 2) Gizli Oluk (gizli çatı) 1) Asma Oluk: Çatının saçak bölümünde kelepçe veya kanca sistemi ile çatı karkasına montaj yapılır. Asma çatı dereler de, PVC dere, bakır dere, çinko dere , galvanizli saç dere, gibi alternatifler bulunmaktadır. Asma derelerde PVC sistem kullanılması durumunda ek manşon, köşe, körtapa, iniş gibi yardımcı ürünler birbirine geçme ve yapıştırılma suretiyle montajı yapılır.
TOP